Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Yllka Beluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Yllka Beluli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Yllka Beluli merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Bineqt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lindiana Athanasiu

Elmedina Morina

Blorentina Morina

Lea Nici

Festina Kabashi

Doruntina Shabani

Ejona Heda

Shejla Sylejmani

Fortesa Berisha

Erzenita


Tags: Yllka Beluli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet