Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Yllka Deliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41
BIOGRAFIA: Yllka Deliu është një këngëtare e njohur. Në Maj 2007, Yllka Deliu merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Koha Sheron Plaget". Në Maj 2009, Yllka Deliu merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "E Di". Më datë 29 Dhjetor 2009, Yllka Deliu publikon videoklipin "Emer E Femer". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Me këtë këngë, Yllka Deliu u paraqit në këto festivale: Netët e Klipit Shqiptar 9 (2010), VFM 2010 (2010). Më datë 6 Korrik 2010, Yllka Deliu publikon videoklipin "Cdo Moment", në bashk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Vinca

Zaide Misini

Stela Brahimllari

Gentiana Bujupi

Gledis

Sevi

Lina

Venera Imeri

Yllka Berisha

Blerina Kastrati

Tags: Yllka Deliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet