Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Deliu - E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

(Florian Mumajesi)

Fillon nata njerez plote, s'dua tjeter,
Per mua nuk eshte vone, dal edhe ate nate
Dikush me ndjeke, une e ndjeje,
Duket me thote, te pelqeje,

E di kush jam,
Nuk dua veq nje nate,
Pak gjume, pak dite
Te vetem, une dhe ti,

Me muziken qe s'pushon,e ndjej,
Duket dicka kerkon, ende,
Mendimet tend e lexoje,
Ke nje deshire ta plotesoje,

E di kush jam,
Nuk dua veq nje nate,
Pak gjume, pak dite
Te vetem une dhe ti.

Ky tekst u dërgua nga Blerta DeliuPublikimi: 03/02/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Më Shumë Këngë Nga Yllka Deliu:


Komente 0


Yllka Deliu - E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Yllka Deliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.