Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Yllka Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Karaçevë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Yllka Kastrati është një shkrimtare. Yllka Kastrati është një aktiviste e re nga Komuna e Kamenices, fshati Karaçevë e Epërme. Ajo ka mbaruar shkollën fillore në vendlindje në shkollën fillore "Avni Rrustemi". Ajo për momentin është duke i vijuar mësimet në shkollën e mesme profesionale të Mjeksisë "Dr. Asllan Elezi". Yllka njihet per ngritjen e zërit të saj për të drejtat e njeriut, e sidomos të grave dhe të të rinjëve. Kjo vajzë e re plot pasion gjithashtu merret edhe me shkrime q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Florentina Zukaj

Njomza Fetahaj

Aurela Uka

Sara Ibrahimi

Elsa Fetahaj

Diana Sadrija

Albana Hajra

Bleona Brahaj

Gresa Rudaku

Rita Kastrati (Poete)

Tags: Yllka Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet