Yllka Kuqi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Mallkuar” Nga Yllka Kuqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-03-2015]
Këngëtarja Yllka Kuqi ka lansuar videoprojektin e saj më të ri, një këngë me titullin "I mallkuar".

Kënga flet për një person që ajo e quan të "mallkuar" i cili shfaqet me fytyra të ndryshme.

Teskti & muzika janë realizuar nga Arsim Bunjaku, ndërsa orkestrimi është bërë në studion e Florent Boshnjakut.Ndërsa videoklipi është një kohë e gjatë që është punuar me të dhe është xhiruar në portin e Durrësit, realizuar nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Mallkuar” Nga Yllka Kuqi

  Yllka Kuqi - I Mallkuar [Teksti dhe Klipi]

Komente 1