Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj - Me Lot Ne Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Zeqe Kuqi

Më Shumë Nga

Alberie Hadergjonaj

26/12/2012

2012-12-26T16:32:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lot Ne Sy" kënduar nga Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sokol Koci - Me Lot Ne Sy

Ulur po rri
Per ty po mendoj
Dua kohen pas ta kthej
Serisht ty te't fitoj

Sa her mundohem
Te te marr ty ne krah
Ti buzeqesh edhe
Zhdukesh ngadal
Zgjohem nga endrra
Sikur dje i vetem prap

Fajtor un jam
Jam mekatar

Ndaj te lutem ti me fal oj zemer
Ndaj te lutem ti me fal oh shpirt
E kujtoj ate moment me dhimbje
Kur te braktisa me lot ne sy x2

Ulur po rri
Per ty po mendoj
Dua kohen pas ta kthej
Serisht ty te't fitoj

Se di seq po mendon
Jo nuk e di
Nese akoma me don
Jam penduar
Qe te lash duke qar

Fajtor un jam
Jam mekatar

Ndaj te lutem ti me fal oj zemer
Ndaj te lutem ti me fal oh shpirt
E kujtoj ate moment me dhimbje
Kur te braktisa me lot ne sy x2

Ah nuk e kuptova
Se sa shume me doje
I humba te gjitha
E dashurine qe me dhurove x2

Ndaj te lutem ti me fal oj zemer
Ndaj te lutem ti me fal oh shpirt
E kujtoj ate moment me dhimbje
Kur te braktisa me lot ne sy x2

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Me Lot Ne Sy

Shpesh te kujtoj ty kur ishe me lot ne sy
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit ooooo
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit oooo(x2)

Edi osht shum von po falje te kerkoj pa qellim
zemren tone takam vra ooooo
pa qellim
zemren tone takam vra ooooo (X2)

Shpesh te kujtoj ty kur ishe me lot ne sy
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit ooooo
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit oooo(x2)

Stresi - Me Lot Ne Sy

Ika Prej Shpis Demek Me Mir
Von e Kuptova Qe Jeta Koka shum Veshtir
Penges Mas Pengese Ndales Mbas Ndalese
U Futa Me 1 Rrug Me Probleme E Plot Strese
Nuk Harrisha Me kuptu Qe Po Lusha Me Jeten
I Mshela Syt e Nuk e Dita Jo T'Verteten
Sen Spo Disha Ic Ca Jon Ka Boj
Kur 5 Tmengjesit Nones Teme Loti i Pikoj
Telefonoj I Tregoj Se Mkan Arrestu
Hic pa dhon shpjegime hapen dosjet me m'dënu
Un e Folsha me Veti Fajin kush e Ka...
I Myllur Ne Kafaz Zemra mu Ic Ka Mha
Tu Meno Per Shokt e Mi Ata Ku jan
Asnji Telegram Ata Mu Nuk Ma Lan
I Pendum Aty Ku Rafsha Mos U Vrafsha
Po Ktu Ku Jam Un As hasmin Mos e Pafsha

Ref: Young J
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Te Sho Duke Buzeqesh Si Dikur Kur Isha Fmij
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Jam Pendu Per Cdo Gabim Shpirti Shkrihet Si Qiri ....!!!!

Mali G: Text 2

Nene Kam Lot Dhe Pse Kohet Nuk Kaluan
U Bona Mbi 5 Vjet Qe Vet Vujtjen Kam Shkaktuar
Ke 1 Zemer Te Demtuar Jan Vite Tpaharruar
Ku Vetem Shqetesim Ishin Vetem Duke U Shtuar
Kur Ti Me Folje Mua Mu Me Dukshin Fjal Te Kota
Kur Merje Lajmet Qe I Mesoje Ti Nga Bota
Ka Qen Shum Kot Tveshtira Qe ti Do Mbaje Veten
Kur Femijet e Tu Po Luanin Me Jeten
1 Ne Emigrim edhe Tjetri i Burgosur
I Treti Lante Hak Atje i Shtrir i Plagosur
E Mbaj Mend Shum Mir Kur Ti Rrije Dhe Shpresoje
Prisje Me Padurim Zerin e Djalit Ta Degjoje
Nene Zemra ime Esht Coptuar
Qe Ne Vitin 98 Kur Familja Esht Shkatrruar
E Ca Prisje Ti Nga Un e Ca rruge Te Vazhdoja
Pa 1 Mbeshtetje Ca Jet Leshi Te Boja

Ref: Young J
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Te Sho Duke Buzeqesh Si Dikur Kur Isha Fmij
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Jam Pendu Per Cdo Gabim Shpirti Shkrihet Si Qiri ....!!!!

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet