Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Jam Femer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

jaam femer me shpirt e zemer kam nje emer me gjith zemer kam nje shpres pa pertes kam nje hallle pa pertale

kam nje hap per vrap kam nje derem per mbiemer kam fat per zemer kam edhe skat per kat

ref:2x
jam femer
me zemer
nr1 me emer loja
po mbaron e jotja sjom

jam femer me shpirt e zemer
jam femer me shpurt e zemer
jam femer me shpirt e zemer

Ky tekst u dërgua nga Retila Ramadani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0


Yllka Kuqi - Jam Femer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Femer".
3. Video është e këngës "Jam Femer", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.