Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Nga Ti Kerkoj Vetem Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Dhe Të Dua"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

26/11/2008

2008-11-26T01:10:59+00:00Ka kohe qe diqka me dhemb
e ndjej pran teje
e ndjej edhe kur jam larg per ty jam e panjohur
per veten e huaj jam me kete mister qe kam

Ka diqka qe me mbyll edhe syt
e sme le te t'shohe
kur afer te kam shikimin ma ndalon
E syt e tu qe shendrrisin mi erreson.

Naa naaaa naaaaaaaaaa...

Mos u frikeso kur me sheh te trishtuar
Vuajta por ende jam njeri
veq koha do ta shuaaaaj
dhembjen sdo ta ruaj

Meshire do tkem per vete peer ty
Me ndihmo qe te gjej shpetim me jep ngushllim
me sheroooo..
Nga i vetmi mallkim

REF. 2X
Nga ti kerkoj vetem dashuri
mos thuaj pse tashme kete e di.
Nuk jam vetem ajo qe e heshtur rri

Di edhe te dashuroj
edhe pse sme dha njeri
Nga ti e mesova i dashur nga ti vetem nga ti

Vetem nga tii...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet