Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Yllka Kuqi & Zeqë Kuqi - Dasme E Madhe, Bahqe Bahqe, N'maje T'shpisu Ngrit Flamuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2012

2012-12-22T14:05:42

Më Shumë Nga

Zeqe KuqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasme E Madhe, Bahqe Bahqe, N'maje T'shpisu Ngrit Flamuri" kënduar nga Yllka Kuqi & Zeqë Kuqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Yllka Kuqi & Zeqë Kuqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet