Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - E Verteta Dhemb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Prita eh shum u merzita
Ndarja sa dhenb nuk e dita
asgje Mendja s`kupton
nese Zemra nuk e perjeton

oh jo Zemra s`genjen
e Verteta dhemb
por duhet ta them
prita, n`heshtje u pendova
vetem n`darjes pse ste perqafova

Refrain: 2x
Dashni kam me fal
gjdo Zemer e gjall
ah qe do me Shpirt
jo mos e humb me Fjal

oh Shpirt, gabim oh Shpirt
jo mos lejo te jetoj me Pendim
Falje, gjithmon ka Falje
Dashuria nuk eshte Rrug pa Dalje

oh jo Zemra s`genjen
e Verteta dhemb
por duhet ta them
prita, n`heshtje u pendova
vetem n`darjes pse ste perqafova

Refrain: 2x
Dashni kam me fal
gjdo Zemer e gjall
ah qe do me Shpirt
jo mos e humb me Fjal

Refrain: 2x
Dashni kam me fal
gjdo Zemer e gjall
ah qe do me Shpirt
jo mos e humb me Fjal


Ky tekst u dërgua nga Nita SylaYllka Kuqi
Publikimi: 27/12/2014


Yllka Kuqi - E Verteta Dhemb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Verteta Dhemb".
3. Video është e këngës "E Verteta Dhemb", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0