Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Jeton Ne Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Dua zerin ta degjoj per halle te tregoj
qka nzemer me mundon e asgje sme ngushllon
dua zanin me ta ndi o sa mall qe kam per ty
te te shtrengoj me perqafim e tqmallem o engjelli im
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
kur ti jeton ne mua une jetoj per ty
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
ti jeton ne mua une jetoj per ty

koha shkon vitet kaluan une me shume gjdo dit po vuaj
s'sheron koha plagen time ti jeton ne mijra kujtime
ti pusho ne qetesi me e mira nene ne bot
engjellushja ime je kam gjdo gje qe kam une sot
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
kur ti jeton ne mua une jetoj per ty
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
ti jeton ne mua une jetoj per ty


Ky tekst u dërgua nga nege hoxhaYllka Kuqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/03/2017


Yllka Kuqi - Jeton Ne Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeton Ne Mua".
3. Video është e këngës "Jeton Ne Mua", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0