Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Me Mire Me Ty Dhe Fukara  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet