Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Ku Ke Ti Moj Ajshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7

Ku ke ti moj ajshe
moj te molla
aman te Molla aman te Molla
Ku ke ti moj ajshe
moj te molla
aman te Molla aman te Molla

Ti te molla shkojshe
molla embel hajshe
arshiku e dojshe
shum e dashurojshe
Ti te molla shkojshe
molla embel hajshe
arshiku e dojshe
shum e dashurojshe

Ti ku ke moj ajshe
moj te Molla aman te Molla aman te Molla
Ti te molla shkojshe moj te molla aman te molla aman te molla

Ti te molla shkojshe
molla embel hajshe
dashnurin e dojshe shum e dashurojshe
Ti te molla shkojshe
molla embel hajshe
dashnurin e dojshe shum e dashurojshe


Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Ku Ke Ti Moj Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe".
3. Video është e këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi & Ylli Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0