A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Hajde Luj Qyqek


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2017

2017-07-12T09:50:09

Më Shumë Nga

Yll Demaj

Këngë e albumit:

"Live 2017"


[Ylli Demaj:]
Edhe kjo natë me hare
Këtu tek ne
Në mesin ton
Të gjithë kan ven
Koka bo hallakam
Edhe piskam
Spo dihet sen
Kush kan pe don
Hajde luj qyqek
-Hajde luj qyqek
Mori shyhret
E kalle krejt
Sa paska lezet(x2)
Hajde luj qyqek

[Yllka Kuqi:]
O dhezi qato drita
Se qet nat e prita
Pe kallim sonte
Se na ka ardh dita
Kush po pin i pari
Qaj bajraktari
O qaj mafia
Qe krejt i kalli
Hajde luj qyqek
-O hajde luj qyqek
Ti mori shyhret
Ti na kalle krejt
Sa paska lezet(x2)
Hajde luj qyqek


Ky tekst u dërgua nga e_goga_
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019