Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yllka Kuqi - A Thu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thu".
3. Video është e këngës "A Thu", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yllka Kuqi - A Thu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Teksti:

Endrit Mumajesi

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Irkenc Hyka

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

24/10/2018

2018-10-24T16:00:04+00:00A thu do më duash, më duash,
sa te doja unë?
A thu do më duash, më duash,
sa unë?
(2x)

Thojn që zemra flet me lotë.
Dashuria flet me sy.
Çdo ndenjë e imja flet për ty.

Thojn për ne që jemi dashtë.
Sa bukur dukeshim bashkë.
Thuaj pak ku jemi tash?

Zemren unë ta fala,
por ti më ke vrarë.
Për ty vetum qava,
lotët sme jan thar.

A thu do më duash, më duash,
sa te doja unë?
A thu do më duash, më duash,
sa unë?
(2x)

Thojn se kënga të qetson,
por dhe shpirtin ta lëndon,
kur dikush pa fund t'mungon.

Thojn për ne që jemi dashtë.
Sa bukur dukeshim bashkë.
Thuaj pak ku jemi tash?

Zemren unë ta fala,
por ti më ke vrarë.
Për ty vetum qava,
lotët sme jan thar.

A thu do më duash, më duash,
sa te dua unë?
A thu do më duash, më duash,
sa unë?
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Lena Kapunkt
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet