Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi & Deoni - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Hajde me shuplak
Hajde me shuplake
O hajde me shuplak
Hajde me shuplake

Ani sa me gzim o hajde
Ta kalojm kët nate
Ani sa me gzim o hajde
Ta kalojm kët nate

O hajde mshojm tupanin
Po dejsa të shkyhet
O hajde mshojm tupanin
Po dejsa të shkyhet
O hajde mshojm tupanin
Po hajde

Edhe do ta kallim
Do të ja qesim tymin
Edhe do ta kallim
Do të ja qesim tymin

O kur ma lujshe dorën
Faj e shojshe oren
O kur ma lujshe shtafin
Ma shtojshe marakun

Ah le le le le
Le le lej le lej
Ah le le le le
Le le lej le lej

Rang e dang tupani
Gajlet mos me i bani
Rang e dan me def
Ju knona me qef
Rang e dang tupani
Gajlet mos me i bani
Rang e dang me def
Ju knojna me qef
Yllka Kuqi & Deoni
Publikimi: 26/11/2021
Orkestrimi: Drinor Zymberi
“Hajde Me Shuplake” Afrim Muqiqi


Yllka Kuqi & Deoni - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi & Deoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0