Yllka Ostërgllava
Yllka Ostërgllava

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Yllka Ostërgllava është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2008, Yllka Ostërgllava merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Imituesi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0