A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Rexha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Yllka Rexha is a popular singer of Kids music. Në Qershor 2002, Yllka Rexha merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Zogu Shtegtar". Në Nëntor 2008, Yllka Rexha merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Ike Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lirika Krasniqi

Donika Zhushi

Dhurata Haliti

Albina Jakupi

Estela Nikoliqi

Xhenis Dhima

Arta Grajqevci

Dea Sabriu

Egzona Kryeziu

Triola Jakupi


Tags: Yllka Rexha

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019