Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Rexha - Ike Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

13/10/2008

2008-10-13T19:46:18+00:00Vetem
ne nje trup si nje peme
qe dhe deget ja ke marr
Vetem
per nje fjale te pathene
edhe endrren ma ke vrar
Vetem
per nje buze te paprekur
qe do zjarrin tend ne sy
Vetem
per nje lot qe se kam derdhur
oqenan u be per ty
Ike ti
si dielli ne perendim
pa lamtumir
merr tani
jeten time
nuk e dua pa dashuri


Ky tekst u dërgua nga  petrit
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet