Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllnor Kurti - Gjysemmatura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Deri dje drrejtuar shkolles
Sot ne shpinën ja kem kthy
Lamtumir oj shkoll e dashur
Stë harrojm për jet ne tyyy

Qaste t’bukra ne kaluam
Që na mbesin ne kujtes
Gjysmaturën e mbaruam
Tash na prêt një jet e re

Cakrrojm gotat me gezuar
Ndjenj e re ne shpirtin tim
Gjysmatura nga kjo natë
Do na ngel vetem një kujtim

Cakrrojm gotat me gëzuar
Fshije lotin shoku im
Gjysematura nga kjo natë
Do na ngel vetëm një kujtim

Se ditarin e kujtimeve
Do e shfletoj me mallëngjim
Do gjej gjera aq te mira
Qe trrondisin shpirtin tim

Klasa ime derehapur
Si qdo dit Dhe sot na prêt
Por ta dish banka e vjeter
Ne me ty sdo jem per jet

Cakrrojm gotat me gezuar
Ndjenj e re ne shpirtin timm
Gjysmatura nga kjo nate
Do na ngel vetem nje kujtim

Cakrrojm gotat me gezuar
Fshije lotin shoku im
Gjysematura nga kjo nate
Do na n`gel vetem nje kujtim

Cakrrojm gotat me gezuar
Ndjenj e re ne shpirtin timm
Gjysmatura nga kjo nate
Do na ngel vetem nje kujtim

Cakrrojm gotat me gezuar
fshije lotin Shoku im
Gjysematura nga kjo nate
Do na n`gel vetem nje kujtim...


Ky tekst u dërgua nga  lonyy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Yllnor Kurti - Gjysemmatura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjysemmatura".
3. Video është e këngës "Gjysemmatura", por nuk këndohet nga Yllnor Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllnor Kurti:


Komente 0