Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllnor Kurti - Mori Drandofillja E Vogel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mori Drandofillja e Vogel
Ku ke marr njat bukuri (x2)

Le e rritur je ne Shkoder
Bab e nan o jabanxhi
Of medet (x2)

Hajde moj pse sme flet
Ruju moj se mgerget
Dashnori yt jam vet
Of medet (x2)

Mori ti buza burbuqe
Kush ta bleu shamine ty(x2)

Ma gezofsh boshqen e kuqe
Na mbyte me bukuri
Of medet (x2)

Hajde moj pse sme flet
Ruju moj se mgerget
Dashnori yt jam vet
Of medet (x2)


Ky tekst u dërgua nga A.K

Yllnor Kurti - Mori Drandofillja E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Drandofillja E Vogel".
3. Video është e këngës "Mori Drandofillja E Vogel", por nuk këndohet nga Yllnor Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllnor Kurti:


Komente 0