Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllnor Kurti - Syqkat Si Ato Te Tuat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Syçkat si ato te tuat,
nuk gjenden ne dynja,
lum ai qe i ka shijuar,
frike nga vdekja nuke ka.

Falmi vash t'i puth njehere,
qe ta nxjerr ate sevda,
se ma mori zemren time,
dhe te qete nuk me la!
Mos me mundo moj nene,
mos me qorto moj nene,
syzeza ma ka shtene
me syne e saj te ziAkordet:

1:
Syckat si ato te tuat, D D D D
nuk gjenden ne dynja, D G A D
lum ai qe i ka shijuar, D D D D
frike nga vdekja nuke ka. D G A D

R:
Mos me mundo moj nene, D D A A
mos me qorto moj nene, A A G G
syzeza ma ka shtene, G G A G
me syne e saj te zi. A A A G


Nuk kemi video për këtë këngë.
Yllnor Kurti - Syqkat Si Ato Te Tuat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syqkat Si Ato Te Tuat".
3. Video është e këngës "Syqkat Si Ato Te Tuat", por nuk këndohet nga Yllnor Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllnor Kurti:


Komente 0