Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylmize Tafallari - Për Miçin Dhe Tonin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

1
hej fluturono shqipe e mos pushoni e rrini atje krenar kah rahoveci ju kur te shkoni knoni kangen me za te lartre

refreni
per micin per tonin trimat komandar qe ran ne fushe te nderit trimat kosovar

2
fluturo shqiponje anemban kosoves e lirin e trojeve kerkoni hapni flatrat le te mbushet qielli se na u vra mici na u vra toni


Ky tekst u dërgua nga Fatmiri

Ylmize Tafallari - Për Miçin Dhe Tonin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Miçin Dhe Tonin".
3. Video është e këngës "Për Miçin Dhe Tonin", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:


Komente 0