Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylmize Tafallari & Qershore Tafallari - O Moj Sy Me Lara

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Sy Me Lara".
3. Video është e këngës "O Moj Sy Me Lara", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari & Qershore Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylmize Tafallari & Qershore Tafallari - O Moj Sy Me Lara  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Qershore Tafallari

13/01/2010

2010-01-13T11:41:43+00:00o moj sy me lara
sy me lara
o moj sy me lara
sy me lara

boll i kerkove ato dardha
boll i kerkove sun u ngine
20 vjet te nana sun i mrrine o

boll i kerkove sun u ngine
20 vjet te nana sun i mrrine o

20 vjet te nana pa ni muj
20 vjet te nana pa ni muj

o sje e nanes je huj
o hapi krahet si shqiponja
me deshir e nane s je e jona o

o hapi krahet si shqiponja
me deshir e nane s je e jona o

II
oj vetull holla
vetull holla
oj vetull holla
vetull holla

boll i kerkove ato molla¨
boll i kerkove sun u ngine
20 vjet te baba sun i mrrine o

boll i kerkove sun u ngine
20 vjet te baba sun i mrrine o

20 vjet et baba pa ni muj
20 vjet te baba pa ni muj
o sje e babes je e huj
o hapi krahet si dallendysh
dhe mendo te na o se do vish e o

o hapi krahet si dallendysh
dhe mendo te na o se do vish e o


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet