Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylmize Tafallari - Ni Bahce Me Portokall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ni Bahce Me Portokall".
3. Video është e këngës "Ni Bahce Me Portokall", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylmize Tafallari - Ni Bahce Me Portokall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2014

2014-05-09T16:30:44+00:00ni bahce me portokall
e me limona mbrenda

ani nanes ton e
po i gezohet zemra

ani nanes ton e
po i gezohet zemra

zemra i gezon
syri i shikon
lumja ajo e lumja o
djalin e marton

zemra i gezon
syri i shikon
lumja ajo e lumja o
djalin e marton

II
ni bahce me portokall
e me limona mbrenda

ani babes ton e
po i gezohet zemra

ani babes ton e
po i gezohet zemra

zemra i gezon
syri i shikon
lumi aj i lumi o
djalin e marton

zemra i gezon
syri i shikon
lumi aj i lumi o
djalin e marton


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet