Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylmize Tafallari - O Prizren Prizreni Jone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Prizren Prizreni Jone".
3. Video është e këngës "O Prizren Prizreni Jone", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylmize Tafallari - O Prizren Prizreni Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"O Prizren, Prizreni Jone"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00O prizren o prizreni jone
ty t'kam dashtun o pergjithmone
ne ty u linda dhe u gezova
shum kujtime ti dashunova

ne ty u linda dhe u gezova
shum kujtime ti dashunova

II
O posa dola o nga shtepia
aty pash o marashin tem
o pak ma nalt esht kalaja e vjeter
o prizren sec ma humbe jeten

o pak ma nalt esht kalaja e vjeter
o prizren sec ma humbe jeten

III
o pe pyt nana dalin e vet e
casht o bir ky kolli yt
veremin oj nane une e morra
se ne gocen time u dashunova

veremin oj nane une e morra
se ne gocen time u dashunova


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet