Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylmize Tafallari - Fusha E Korabit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj fusha e korabit
o mjera une o
i na erdhe hakut
o mjera une o
i na erdhe hakut
o mjera une o

shkove mu harrove
o mjera une o
ni leter sma cove
o mjera une o
ni leter s'ma cove
o mjera une o

s'ma shkrove ni karte
o mjera une
ta ruj dada ne arke
o mjera une o
ta ruj dada ne arke
o mjera une o

kur po shkoj me shtrue
o mjera une o
plasa tuj vajtue
o mjera une o
plasa tuj vajtue
o mjera une o

prap na qeli thana
o mjera une o
te shtegu me pret nana
o mjera une o
te shtegu me pret nana
o mjera une o

merr pare me fajde
o mjera une o
n'shpi hajde ma par e
o mjera une o
merr udhen e hajde
o mjera une o


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Ylmize Tafallari - Fusha E Korabit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fusha E Korabit".
3. Video është e këngës "Fusha E Korabit", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:


Komente 0