Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylmize Tafallari & Skender Hasi - Dridhe Vasho Shtatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe Vasho Shtatin".
3. Video është e këngës "Dridhe Vasho Shtatin", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari & Skender Hasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylmize Tafallari & Skender Hasi - Dridhe Vasho Shtatin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/11/2012

2012-11-13T00:41:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhe Vasho Shtatin" kënduar nga Ylmize Tafallari & Skender Hasi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2 herë dridhe vasho shtatin ejjj mos ma ban me hile dogje djemte e fshatit oo a mori katile
ehejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
hopaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ma ke syrin si filgjan,taksirati do mem zan , taksirat per ty e mu keq jam dashuru oooo.

Ma ke syrin si filgjan,taksirati do mem zan , taksirat per ty e mu keq jam dashuru.

2 herë Dridhe vasho belin oo dridhe pa pushu dogje djemte e fshatit oooo m'dogje edhe mu ehejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
hopaaaaaaa

2 herë Ma ke syrin si filgjan ,taksirati do mem zan,taksirat per ty e mu ,keq jam dashuruMë Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë