Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylmize Tafallari - Shtatë Ditë Ymër N Këtë Dynja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shtate dite ymer ne kete dynja
Gjashte hidhnim e njo sefa x2

Me njate dite çka do te bonim na
Thirri Alija o myrteza x2

Mall e evlad ne kete dynja
Kujton kush se gezime ka x2

Dert e gajle vijn pa nda
Lutju Zotit ja Alla x2

Mos e bon veten hajgare
Me hyp ne kumbull o me nje pare x2

Mos e bon veten gjithkush
Me hyp ne kumbull o me lyp rrush x2

Me hyp ne kumbull o me lyp rrush
Se te sheh e te flet gjithkush
O gjithken te shohesh me floke e mjeker
Me zemer folja muhabetin

Mos ja kqyr o vilajetin
Me zemer o bonja hyzmetin x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberYlmize Tafallari
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2015


Ylmize Tafallari - Shtatë Ditë Ymër N Këtë Dynja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtatë Ditë Ymër N Këtë Dynja".
3. Video është e këngës "Shtatë Ditë Ymër N Këtë Dynja", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:


Komente 0