Ymer Bajrami
Ymer Bajrami
Ymer Bajrami
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne tallava
Ymer Bajrami është këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Ymer Bajrami publikon albumin "Turbo Tallava"

Më datë 24 Dhjetor 2013, Aida Cara & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Vec Nje Here Ne Jete". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga Musical.

Në vitin 2013, Ymer Bajrami publikon albumin "Ymer Bajrami & Grupi Kristal"

Në vitin 2014, Flora Gashi, Ymer Bajramin & Lendita Selimi publikojnë albumin "Ah Dashni"

Më datë 23 Shtator 2015, Ymer Bajrami & Meti Maloku publikojnë videoklipin "Potpuri".

Në Janar 2016, Ymer Bajrami merr pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Qohuni Djema Shalone Atin".

Më datë 29 Dhjetor 2016, Valbona Mema & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Jom Tironce Mire Ta Dish".

Në vitin 2016, Ymer Bajrami & Vjosa Emini publikojnë albumin "Dashnija Jeme"

Më datë 14 Qershor 2017, Vjosa Emini & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Mendjemadhe Je".

Më datë 27 Qershor 2017, Hekurani publikon videoklipin "Ajo Te Don", në bashkëpunim me Ymer Bajrami.

Më datë 22 Korrik 2017, Bleona Hasani & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Takimi I Fundit".

Në vitin 2017, Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku publikojnë albumin "Per Dasmen Tuaj"

Në vitin 2018, Ymer Bajrami & Florim Gega publikojnë albumin "Live 2018".

Më datë 9 Prill 2019, Gold Ag publikon videoklipin "Zani I Koshares", në bashkëpunim me Ymer Bajramin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gold AG. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 16 Maj 2020, Ymer Bajrami & Beni Baksi publikojnë videoklipin "Çou Rexho". Orkestrimi i këngës u punua nga Beni Baksi.

Më datë 26 Shtator 2020, Linda Hakaj & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Kujdes N'dashni". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania Labia.

Në vitin 2021, Ymer Bajrami & Bitonia publikojnë albumin "Live 2021".

Më datë 2 Shkurt 2022, Ymer Bajrami & Teuta Thaqi publikojnë videoklipin "E Kalle Nafaken". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 13 Mars 2022, Ymer Bajrami & Mimoza Kryeziu publikojnë videoklipin "Një Familje". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 19 Nëntor 2022, Gold AG & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Krismat E Rahovecit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Gold AG, teksa për arranzhimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1