A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ymer Sefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Ymer Sefa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kastriot Seferi

Cen Vishaj

Asip Xhambazi

Bashkim Syla

Mustaf Rama

Sulejman Memishi

Agim Baftjari

Lekë Duhoni

Nebih Dauti

Isa Veliu


Tags: Ymer Sefa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019