Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ymerli Krasniqi - Ku Je Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tee Kam Dasht Mee Zemer E Si Syt E Mii Tii Me Tradhtove Une Se Kam Dit Qe Kishe Tjeter Dashuri Dy Lot Ne Faqe Pom Pikojn Per Dashuri Qe Su Kann Moj Katilee Spaske Shpirtt Zemren Timee Ma Ke Thyy 2xKu Jee Tii Shpirti Im Qe Me La Muaa Ne Vetmii Dit E Nat Mendoj Per Tyy Sa Tkam Dasht Ni Zot E Dinnn Ku Jeeee Tiii Shpirti Imm Qe Me Laa Muaa Ne Vetmi Dit E Nat Mendoj Perr Tyy Sa Tkam Dasht Ni Zot E Dinnn A Dit Kur Ishim Bashk Meee Thojshee Shumm Meee Donn Vetem Fjal Paska Qenn Por Me Zemer Sme Ke Desht Tii Me Thojsheee Kam Vetem Tyy Por Mas Shpines Paska Lujtttt Bii Kur Hallal Nuk Ta Boj Ni Pik Zemer Ma Ki Lann Ku Jee Tii Shpirti Im Qe Me La Muaa Ne Vetmiii Dit E Nat Mendoj Perr Tyy Sa Tkam Dasht Ni Zot E Din 2x


Ky tekst u dërgua nga Arsimm-adra

Ymerli Krasniqi - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Ymerli Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ymerli Krasniqi:


Komente 0