Yo Truly

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Muhamed Ali Koshi
BIOGRAFIA: Yo Truly është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Prill 2018, Yo Truly publikon videoklipin "Get This Money"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Art

Luxhi

Sllimi

Black-Eagle

Berato

Don M1no

Don Ghetto

Underground Mc

Dibrano Albsick

MMG Babloki


Tags: Yo Truly, Muhamed Ali Koshi

Krijo Një Kartolinë