Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Young Alba
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorris Halilaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Dhjetor 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: hip-hop

Young Alba është këngëtar. Lorris Halilaj apo YOUNG ALBA reperi i talentuar shqiptar qe karrieren e tij e ka filluar ne itali ne tekstet e tij qe flasin per jeten e rrugës por shpesh edhe per ëndrrat apo qellimet e tij me nje stil unik dhe fryme te re ne muzikë shum shpejt YOUNG ALBA besojm se ne te ardhmen do te jet nje garanci e vertet per tregun shqiptar pse jo edhe per tregun internacional

Më datë 19 Tetor 2018, Young Alba publikon videoklipin "Ci Vediamo (Dissing)".

Më datë 22 Shkurt 2019, Young Alba publikon videoklipin "Bella Vita".

Më datë 6 Tetor 2019, Young Alba publikon videoklipin "Atmosfer".

Më datë 20 Dhjetor 2019, Young Alba publikon videoklipin "Bodak Yellow (Remix)".

Më datë 14 Janar 2020, Young Alba publikon videoklipin "Abi Abi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet