Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Don

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  26
  • Emri i Vërtetë:
  • Eribjero Hatija
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Young Don është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Eribjero Hatija. Ai qysh i vogel ka pas pasion muziken dhe kohen e mjaftueshme e kalonte duke degjuar muzik te ndryshe prej asaj kohe. Ai tashme kenget e tij i rregjistron ne studion "Radical Records" ne Tirane. Kenga e pare u lansua me date 8 maj te vitit 2017 E cila esht "E vetmja". Kenga e dyte u lansua me date 24 shtator ne vitin 2017, e cila eshte "Winne Winne" Kenga e tret u lansua me date 16 korrik ne vitin 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

0
1
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Double-K

Aldo Çomi

Ghestinjo

Mc Poka

Natra

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Fabiani

Tags: Young Don, Eri Hatija, Eribjero Hatija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet