Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

YoungFlex

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: YoungFlex është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 23 Gusht 2017, YoungFlex publikon videoklipin "My Babe", në bashkëpunim me Soni. Më datë 11 Tetor 2017, Young Flex publikon videoklipin "Mos Trego". Më datë 26 Dhjetor 2017, Young Flex publikon videoklipin "Coco Boy". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga YoungFlex....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Drinny

Aldi

D Slim

Pazza

Graca

Renato Doko

D'one

Azy

Donton

Albani


Tags: Youngflex, Young Flex

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet