Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joniad Banushi

Joniad Banushi
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
Këndon kryesisht: hip-hop

Joniad Banushi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ben pjese ne grupin Grand Thugz dhe aktualisht jeton ne Tirane.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  JmcGl  

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i grupit

Grand Thugz

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0