Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Prap Te Dua (Feat. Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Young j:
nuk di ca te boj dhe veten e ngushelloj .. sa me shum flas me shum veten e helmoj...emrin i degjoj dhe nje lot rreshket ngadal mundohem me thon dicka por nuk del asnje fjal .me thon bohu i fort ajo nuk esht ktu si mund te jem i fort kur ajo mka harru ..si mund te eci rruges kur jeten time e dhash kur na kishin zili kur ne te dy ecnim bashk.."ndoshta nje tjeter do me doje por un do ndihem ne faj se cdo femer qe shof rruges me shfaqet fytyra e saj..ajo me theu zemren ajo braktisi shpresn..ajo me la te vetem ajo e theu besen... po prap un e dua..jo se kam harruar....se prap un e dua dhe pse me ben te vuaj...

Mali-g:
te kam fal gjithcka zemren ty ta kam dhon cdo cast cdo minut aroma jote me shoqron..te kam dashur dhe t dua se mohoj ..te kam ktu ne zemer kurr ste harroj..dhe pse shum koh kaloi shpresoj rikthim..nje engjell per mua me jep energjin..te lutem moj zemer me shpirt te vrar je e vetmja per malin qe me lot ka qare..me fal per cdo gabim cdo keqkuptim ty dhe vetem ty te kam dhon nje premtim ..me ler te pergjerohem se ti e meriton..pse me lendon t lutem perqafom..t lutem mos qaj sdu t shoh me lot kerkoj dicka nga ty me ndihmo o zot..du rikthim dhe nje her dhe pse kshu po me vret..cdo sekond cdo minut si qiri po me tret

Young j
po prap un e dua..jo se kam harruar..se prap un e dua ..dhe pse me ben te vuaj..."Ndoshta nje tjeter do me doje por un do ndihem ne faj...se cdo femer qe shof rruges me shfaqet fytyra e saj..ajo me theu zemren ajo braktisi shpresen..ao me la te vetem ajo e theu besen....po prap un e dua jo se kam harruar ...se prap un e dua dhe pse me ben te vuaj


Ky tekst u dërgua nga And1 Cerr1

Young J - Prap Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Te Dua".
3. Video është e këngës "Prap Te Dua", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 1