Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Bojm Cka Bojm (Feat. DMC aka Babloki, Orianel & Papi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DMC
rruga e rrepit shqip nuk vjen me frymzim anglez mutherfkkas

dy her
LALALALALALALALalaLALA
good bye mutherfkkas

Young J

Fitore bertas nga shkatrimi nga mase, na kur vjim kasdrass vet zeza mbrapa dy e kam perpara krejt e din kush eshte fituesi ne gara
per secili kategori, nese un bej shit ti pse po e nin ju sdini kur permenet emri jon prap si kampion prap vji pesh e rend ndaj bandet ngoc ndal si boss po ju dukeni si karaxhoz se pot bojna nervoz tash qetsohu mafioz ndoshta je xheloz se the boy got flow kungjat po e shesim vetem shume lire se kur te ngelin deshir deri me nder 3000 tjena po me vjen me vjell nga kta fake lil wayna

Dmc
Dy her
Leni ketu thashethemet se ktu fjal jon pa beat kur smunden fjallt me arrit bojm qka bojm po prap na nin na jemi si shqiptaret tjojn na ju prishem juve rendsin

Orianol

Ku e lam lojen per me luajt pak me zonjen na ju xherim pak gojen tani ju mshelen gojen ku e ke gzhojen kur nuk e ki pistolen ku e ki zemren se flet fjal nga gojen peshat e ronda hypin zhdrypin edhe zhytin tamam si poroja na jemi ata se leket e lypin sdi se me ato nuk kam sukzez vet e pastroj e fshes se i qoj ne ferr sa per pare nuk duhet me dal ku do qe del, e sa per stil pse po flet per stil ju leni krejt mbrapa me idol dhe mesojni per idol kur ju thoni o my un ju thom bye bye un e mbaj pasojat e fund nuk do te qaj o mushkonja na jemi ne zona kur nuk rrezona se jemi peshat e ronda

DMC
Dy her
Leni ketu thashethemet se ktu fjal jon pa beat kur smunden fjallt me arrit bojm qka bojm po prap na nin na jemi si shqiptaret tjojn na ju prishem juve rendsin

Papi

Ju futem rap stili nga thailanda, kam shoki e shoqni nga jamaica prit lyp pak se luajm se je e dushtues se kurvat si ty mbetni si barmusa leni mushkonjat jeni si shume se theni ka rr se ne e dime kur larg ju po rrini se ju jeni te vegel si prap vji flow just like ju know youw making songs and cry like hoe ne mic nuk ha per kurgjo as per tparin dytin tretin as per shtetin as miletin as per mbretin as lezetin se ne e bojm vetem tvertetin prap shok e fort une e kom uminitetin

DMC

Dy her
Leni ketu thashethemet se ktu fjal jon pa beat kur smunden fjallt me arrit bojm qka bojm po prap na nin na jemi si shqiptaret tjojn na ju prishem juve rendsin


Ky tekst u dërgua nga  Fitimi

Young J - Bojm Cka Bojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bojm Cka Bojm".
3. Video është e këngës "Bojm Cka Bojm", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0