Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Shoqja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

REF
Me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot

nuk bo do tregoj nje histori per nje kurv qe njoh sa here qe me sheh ne fytyr buzet pidhin i shtrembo kjo kurv shum u rit shum po ndysho dikur luste karin tani thote nuk kam koh ka ndyshy dhe preferencat nuk eshte mo si me pare me tha qe eshte lezbike po ri vec tu henger kar dikur theshte ne telefon se skishte me ke me dal e perdornin si zar tani qihet si kal si pidhi jote ke fillu tu mor me llafe shikon njerez ne rug e u mer autografe ka fillu me fol bashkinas sikur me qen inatci ca m bo kur respetkin keta ta marin per dobsi

REF
Me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot

nuk bo sa me pelqen kjo histori por ketu ka nje ndyshim e verteta eshte e hidhur ca me bo o shoku im dhe tikur ta dergjosh te lutem mos mer flake mos bej tjeter gabim kete duhet ta kesh te qarte mos i shume gojes se mund te ndodhin aksidente kur tu riten veshet moj kurv adoleshente respektin ta
kam dhon e ke shperdoru tani e me tej si kurv kam me trajtu je nje zer perfekt po si ste vjen zor ne planetet e hip hopit ti je thesht nje amator tani erdhi fundi une e mbylla me ty ti sje me te dhene doren po je thjeshte me te pështy

REF
me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot

nuk bo me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot nuk bo ooo


Ky tekst u dërgua nga Keli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Young J - Shoqja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqja".
3. Video është e këngës "Shoqja", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0