Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Zgjedhja Me E Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Yjet lart ne qiell shoh si cdo nate
E pamundur per ty mos mendoj .. :)
Buzeqeshjen engjellore dhe te pafaj
Nuk me le te qete, s'mundem ta largoj
Por ti nuk e kupton, sa shum me pelqen,
sa shum me pelqen, sa shum te adhuroj
Me thuaj a me mendon, dua te tregoj qe edhe ...

Nese gjen nje tjeter une per ty do mbetem Zgjedhja me e mire qe ti ke bere ndonjeher
nese mbetesh vetem, prane do me kesh zemer
ti nuk e kupton sa shume per mua ti vlen. (2x)

eeeeee
nananana aaa eee

Ja ku jemi ball per ball
Dhe une mundohem sa me shume t'injoroj
Por thell ne shpirt un per ty po plas
Nuk di cfare te bej qe ty te t'tregoj
Por ti nuk kupton, sa shum t'adhuroj
Me thuaj a me mendon, dua te tregoj qe edhe ...

Nese gjen nje tjeter une per ty do mbetem Zgjedhja me e mire qe ti ke bere ndonjeher
nese mbetesh vetem, prane do me kesh zemer
ti nuk e kupton sa shume per mua ti vlen. (4x)


Ky tekst u dërgua nga Ajo Goca

Young J - Zgjedhja Me E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjedhja Me E Mire".
3. Video është e këngës "Zgjedhja Me E Mire", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0