Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Knock Out (Feat. Mali-g & Orianel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me nje goditje
Bi knock-out me nje goditje
Me nje goditje
Bi knock-out me nje goditje

Young J
Kom hy ne nje mal me halle se e kam zemren shume t'madhe
Menojn se une jam i dobet eshte ndryshe funi ksaj prralle
Vij si titan neper luftra, shkerdhata ju thyhet hunda
I revoltu me kta bundrra qe dun me bo vetem gunga
Viti 3020, ky tipi karin se vret
Peshat e rona n'pushtet, ta qin cdo princ edhe mbret
E kom nje parim n'jet, qendro gjithmon vet i tret
E s'me ha kari ca flet kurva e keqe n'qytet
Ju nuk jeni tjeter, histori e vjeter
Nuk e luj une lojen, se ma ke nevojen
Larg me kilometer, per ju eshte shume heret
Ktu je i tepert, kurv mbylle gojen
S'kom nevoj karin me ca kurvat le t'bojn bla bla bla
Rrenat asnji nuk i ha, ne ket loje pidh none s'ka
Cunat s'kan frena, t'merren me legena
Ju hudh krejt n'plena, bebusha me pelena

Refren
Nje mundesi te fundit e ti shance s'ke
Te vertet deri n'vdekje
Se ne raundin e fundit kur t'perballesh me ne
Bi knock-out me nje goditje(2X)

Mali-G
Nese per ne po flitet, debate dhe konflikte
Serisht do shfaqena me klipe shumica do merzitet
E di do folin, sido qe t'sillesh me kto dihet
Respektin per dobesi ta marrin maj t'karit te lepihen
Luni kurva bythet per fam se ju pret publiku
Boji provat me shpesh se te kap paniku
Cunat si ju qe s'kan bole dhe folin
Kan nje loder ne brez kujtun se zaptun metropolin
Hajdeni m'kapni per kari, mbajeni n'dore dhe kendoni
Ndaj nesh si shoke s'egzistoni, nuk dite t'shtrydhesh limonin
Nese do t'njifni kampionin, ne rruge Bardhyl e kerkoni
Me mbrapa do ta mesoni, karderr dhe jashte mikrofoni
Mendoj se s'eshte koha e duhur, te flas per artista t'shthurur
Kur rrepojn uqrit e vjeter per ju loje e humbur
Na lodhen fjalet e kota nuk na ha shume ca thot bota
S'jena pabuksa as bosa, me Thugz-at bitch te thyhet koka

Refren
Nje mundesi te fundit e ti shance s'ke
Te vertet deri n'vdekje
Se ne raundin e fundit kur t'perballesh me ne
Bi knock-out me nje goditje(2X)

Orianel
Hajde luje ti lojen, e nese s'munesh myll gojen
Se duhet me pa se kush, ne ket loje ka pervojen
I kam shtu dhe ca kile, dhe po vij drejt-per-drejt
Se une s'di me bo hile, po di me t'shtup si insekt
Se u lodha me kta kurva qe karakter e kan mashtrimin
Qe mundohen me prish njerzit e dun me bo kopilin
Po qe karin ma hajn se un vazhdoj buzeqesh
Plot cash, ktu po vijn tre djem t'thjesht
Dhe mundohem t'drejtoj gishtin e mesit plot urrejtje
Ne jemi prap tre dhe kjo eshte zgjidhja e vetme
Dhe vazhdojm te jemi, tre kampiona pesha t'rona
S'ka si t'ket kampion tjeter kur medalja eshte e jona
Se prap jemi shume lart, e ti nuk mundesh me m'kap
E di qe ti xhelozon, po shkas tjeter nuk t'jap
Qe ti t'flases per ne dhe premtimet qe dhe
Dhe nese ti ke harruar, kujto ca bone dje

Refren
Nje mundesi te fundit e ti shance s'ke
Te vertet deri n'vdekje
Se ne raundin e fundit kur t'perballesh me ne
Bi knock-out me nje goditje(2X)

Me nje goditje
Bi knock-out me nje goditje


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst

Young J - Knock Out
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knock Out".
3. Video është e këngës "Knock Out", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0