Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Young Mc - Goldyn Chyld  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/04/2013

2013-04-05T16:59:10+00:00

Këngë e albumit:

"Nertok Showdown"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goldyn Chyld" kënduar nga Young Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Young Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet