A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Paloka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Young Paloka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Maj 2016, Young Paloka publikon videoklipin "Sfidat E Jetës", në bashkëpunim me Dugga....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agon Istogu

Jimm

Rexha-G

Labbi

Alboos

Bryte

Great

Looli

Rich Biki

Amir


Tags: Young Paloka, Petrit Paloka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019