Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Zerka Publikon Trailerin E Klipit Të Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[10-02-2016]
Këngëtari Young Zerka ditë më parë na bëri me dije se është në pregaditje të videoklipit të tij më të ri i cili do publikohet në fund të këtij muaji.

Yang Zerka vazhdon të jetë pjesë e MAX Team, ndaj dhe kënga është punuar nga Alandy, i cili është pjesë e këtij label-i. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0