A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Young Zerka - Harem


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  105

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T19:48:14

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


i nalim dritat na e bojna harem
i fusim kush i pari nuk vjee
se ti me mu men tak nuk bjen
haremm haremm (2x)

o sa mir po dokesh ta ha zemren
se edhe ti ma do
o sa mir po dukesh eja eja ooo
ju vu flaka ooo

i nalim dritat na e bojna harem
i fusim kush i pari nuk vjee
se ti me mu men tak nuk bjen
haremm haremm

Gal me see u are playin on
so if me touch will u let me on
all the things u are diggin on
me I tell u wha i really do

oh lord me a drop dem dead
all the things u do a for me
we are rollin all time all day
No way yoo gal go away

i nalim dritat na bojna harem
ja fusim kush i pari nuk vjee
se ti me mu men tak nuk bjen
haremm haremm


Lyrics submited by Sarahe-Cards (1)

U krijua nga evio 2019-04-25 16:46:16
I nalim dritat na e bojna harem
I fusim kush i pari nuk vjen
Se ti me mu men tak nuk bjen

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019