A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Young Zerka - Anna


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  41

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/04/2018

2018-04-30T14:51:00

Lyrics:

Ronela Hajati

Lyrics:

Young Zerka
Si je? (Aj)
O zemra, o zemra, zemra ime
(Ku je, ku je)
Se naten e diten do t'coj n'shpie
Havana o Ana, ku t'dush ti me!
Dhe gocat me ty, dashni bine
(Wau, nuk ka mundsi t'jet kaq idiot dëmethënë)

Wow wow ti, xhepat m'i ke lodh ti
Wow wow ti, luje si e do ti
Oh my GOD, Oh my GOD,
a e din sa t'mir e ke
Oh my GOD, Oh my GOD,
hajde vetem mos me le

Hmmm Ana
Ku je Ana?
Sille Ana
Ana dridhe si di ti
Luje Ana
Ana jepi, jepi ti

e-Cards (2)

U krijua nga eleana 2018-06-28 10:52:46
Wow wow ti, xhepat m'i ke lodh ti
Wow wow ti, luje si e do ti
Oh my GOD, Oh my GOD,
a e din sa t'mir e ke
U krijua nga anna 2018-05-15 17:19:13
Hmmm Ana
Ku je Ana?
Sille Ana
Ana dridhe si di ti
Luje Ana
Ana jepi, jepi ti

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019