A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Young Zerka - Nuk Ma Nin


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/09/2018

2018-09-06T16:00:06

Music:

Tull Production

Video Production:

Talelli Production


Si ja bon ti pa mu?
kalo nje mi vjet
e prap ti thu te du
ey si ja bon ti me mu
hajde ma eh hajde ma eh

sa confused ma ke bo kot eh
jo nuk ka mir si ma jo ska vler
sdu me tpa se malli merr

my baby ah
gyal you knoww ah you know my name
my babyyyy ah
gyal you knoww ah you know my name

nuk ma nin nuk ma nin
nuk ma nin vec per niii yeheh
nuk ma nin nuk ma nin
nuk ma nin nuk ma nin
nuk ma nin vec per niii yeheh
nuk ma nin nuk ma nin

loja ka mo bo ka mo bo ka loja
lojaa


Lyrics submited by vvv
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019