Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Niza & Young Zerka - Pa Ndjenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ndjenja".
3. Video është e këngës "Pa Ndjenja", por nuk këndohet nga Niza & Young Zerka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Niza & Young Zerka - Pa Ndjenja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"High Five Ep"

Komente

Asnjë Koment

30/12/2019

2019-12-30T17:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ndjenja" kënduar nga Niza & Young Zerka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 14 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
14

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

ESTTO - Pa Ndjenja

Krejt kto ndjenja i majta mrena
Se kam prit qe shpinen
ti mu sot ma kthen
Jam akull mrena,
E vuj me ndjenja
dashnin qe ti mu kurr s'ma dhe

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

A kam un faj qe s'jam me ty
A ka me shpres mu kthy na dy
Ftyra jote m'del gjithkah
Nuk kam dasht me ty me u nda

Cdo dit un mendoj per ty
Edhe pse s'jam me me ty
Nga vetmia qe un kam
Kjo zemer per ty po qan

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

Lannex - Pa Ndjenja

Sa fjalen e fola kurgjo nuk ngove
Ma svlejti kurora kur tjetrin e zgjodhe
12 u bo ora ti ma sum shenove
As mu spom shkrun dora se shpirtin ma lodhe
Dashnin ta morra ta ktheva dy her
Ftoft sikur bora tu fol en kerr
Drit bojke veq hana
Tu ba dashni nterr
Tka pas anderr nana
Per ty mfolke saher
Nuk ka rensi me kon jena tash
Veq un e di se me menxi tlash
Veq un e di se me merzi tlash
Vetem per ty me krejt e bona lamsh
Ej ku je kan ku je kan kur un veta
Ku kum met ku kum met a ke vet ma
Mki lon vet me endrru po nuk fjeta
Nese sum thirr smunem mu kuptu me letra

Vet kena vet skena
Per ty jon tu rreh 1 milion vena
Ajo mtha ma nuk kthehna
Ajo mla mu pa ndjenja
Sot ti je vet tu e hek mallin
Tu prit met thirr e me ma ni vokalin
Ti let pe qet fjalen po sma din hallin
Princesho shum mka marr malli
Se lot ty pot dalin
Tash shkaku teje ja kum nis me perdor
Sende tkqia qe ma heret si kom morr
Kejt i pit e kerri 200 n'or
Ty tka tjetri a mu veq Zoti ndor
Boma hallall nese tash nuk um njeh
Se qehrja jem nuk osht sikur dje
Vet em thave nese don mos um le
E ma spom fol kur pom sheh

Mimoza Shkodra - Pa Ndjenja

Nuk guxoj me dasht
Me t'urrejt eshte e pamundur!
E un krejt ti dhashe
Sa po vuj qe s'jemi bashke!
Sa here jemi nda
Je pendu sa here t'kam fal!
E tash e kam pa
M'paske dasht ti veq me fjale!

Me tjetren kur te shoh
Behem qe s'te njoh!
E nuk di qka me bo
Pse po t'du hala!

[REF. 2x:]
O je pa ndjenja o zemer
Sa shpejte lendohet nje femer!
O ata syte e tradhtarit
S'di pse po me mungojne!

O je pa ndjenja o zemer
Sa shpejte lendohet nje femer!
O jo kto rruget e jetes
Pa ty s'di ku do t'me qojne!
oooo pa ty s'di ku m'qojne.

Kjo dashni e huj
Pse te du e urrej veten!
Edhe pse s'po muj
Keto fjale me lot po i shkruj!
Sa here jemi nda
Je pendu sa here t'kam fal!
E tash e kam pa
M'paske dasht ti veq me fjale!

Me tjetren kur te shoh
Behem qe s'te njoh!
E nuk di qka me ba
Pse po t'du hala!

[REF. 2x:]
O je pa ndjenja o zemer
Sa shpejte lendohet nje femer!
O ata syte e tradhtarit
S'di pse po me mungojne!

O je pa ndjenja o zemer
Sa shpejte lendohet nje femer!
O jo kto rruget e jetes
Pa ty s'di ku do t'me qojne!
oooo pa ty s'di ku m'qojne.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Young Zerka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë