Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Yrfet Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Yrfet Ramadani është një këngëtar i njohur. Më datë 12 Gusht 2017, Yrfet Ramadani publikon videoklipin "Numan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kemche

Lil Thug

Besii

Mon Bisaku

Sadat Makolli

Martini

Arsen Ahmetaj

G-Thug

Kozanostra

Bepi

Tags: Yrfet Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet